کمپانی اپیسر فلش مموری جدید در مدل‌های AH13A-AH15A را به بازار عرضه نمود. نگاهی خواهیم داشت به این دو محصول جدید شرکت اپیسر.

این محصول دارای گیره فلزی است که با یک دست باز و بسته می‌شود. همچنین بدنه ساخته‌شده تمام فلزی آن، این محصولات را در برابر ضربه، آب، و گردوغبار محافظت می‌نماید که در نهایت منجر به حفاظت اطلاعات شما در داخل این فلش مموری می‌شود.

طراحی منحصربه‌فرد گیره‌ای

فلش مموری AH13A-AH15A  که با بدنه براق و گیره تعبیه‌شده برای حمل راحت طراحی شدهاست، تنها با فشار دادن گیره محصول توسط یک دست می‌توان آن را به هر جاسوئیچی یا لوازم جانبی آویزان کرد. طول بدنه این محصول به‌ صورت ارگونومیک ساخته‌شده که باز و بسته کردن گیره را آسان کرده است.

طراحی بدنه فلزی و تکنولوژی COB محافظت بالایی را برای شما به ارمغان می‌آورد

این محصول دارای بدنه فلزی است که AH13A در رنگ نقره‌ای براق و AH15A در رنگ دودی براق را از هم متمایز نموده و همچنین قابلیت ضدضربه به آن داده شدهاست. تکنولوژی COB مقاومت این فلش مموری ها  را در برابر آب و گردوغبار تضمین می‌کند و این اطمینان را برای حفاظت از اطلاعات کاربران ایجاد می‌کند.

سرعت انتقال بالا و ظرفیت حداکثر تا ۱۲۸G

AH15A فلش مموری USB ۳٫۱ نسل اول سرعت انتقال بالایی ارائه می‌کند که به‌طور مؤثر فرایند خواندن/نوشتن را کوتاه می‌نماید. AH13A فلش مموری USB ۲٫۰  سازگاری عالی دارد. هر دو مدل دارای ظرفیت ۸G,16G, ۳۲G.64G هستند، و ظرفیت ۱۲۸G فقط در مدل AH15Aعرضه شده است که توانایی نگه‌داری ۳۳،۰۰۰ عکس، ۳۰،۰۰۰ موزیک، و یا ۳۰ ساعت ویدئو با رزولوشن بالا را دارد.


۱۳۹۶/۰۵/۲۰     ۱۰۶۳۳ بازدید


نظرات