سامسونگ گلکسی اس 8 پرفروش ترین دستگاه اندروید در سال 2017


تنها رقیب واقعی پرچم داران سامسونگ در بازار محصولات اپل است بنابراین تعجبی وجود ندارد که پرفروش ترین محصول اندروید در سال جاری گلکسی اس 8 سامسونگ باشد. اما برای بستن پرونده سال 2017 زود است پس بیاید آن را به عنوان پرفروش ترین محصول سه ماهه دوم سال 2017 معرفی کنیم.

تحقیقات منتشرشده توسط Strategy Analytics نشان می‌دهد که احتمالاً سامسونگ تابه‌حال 19 میلیون دستگاه گلگسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس در سراسر جهان به فروش رسانده است. این آمار باعث می‌شود این دو مدل پرفروش‌ترین دستگاه‌های 3 ماهه دوم سال 2017 لقب بگیرند.

اپل آیفون 7 همچنان پرفروش‌ترین تلفن همراه با فروش 16.9 میلیون نسخه است و برادر بزرگ‌تر آن نیز با فروش 15.1 میلیون نسخه سه ماهه دوم سال 2017 را به پایان رسانده است. آیفون 7 و 7 پلاس 8.9 درصد از فروش کل بازار تلفن همراه را در اختیاردارند درحالی‌که سهم سامسونگ گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس 5.5 درصد است.

باعث شگفتی است که میان رده شیائومی ردمی 4A با فروش 5.5 میلیون نسخه در سه ماهه دوم سال جاری، توانسته از سهم 1.5 درصدی از بازار تلفن همراه برای این شرکت بزرگ چینی به همراه داشته باشد. شیائومی در حال حاضر یکی از چهار شرکت بزرگ تولید تلفن همراه در جهان و دومین شرکت در چین است.

بعید است تولیدکننده دستگاه‌های اندروید دیگری بتواند در سال جاری سهم بازار محصولات سامسونگ را تهدید کند اما در سال‌های آینده ممکن است شاهد تغییراتی باشیم.۱۳۹۶/۰۵/۲۸     ۸۷۶۷ بازدید


نظرات