نسل جدید پهپاد Lily با فیلمبرداری 4K و باتری قابل تعویض معرفی شد


دو سال پیش پهپادی به بازار معرفی شد که برای استفاده، کافی بود آن را به هوا پرتاب کرده و از طریق اپلیکیشن مخصوص کنترل کنید. ابزار مذکور با نام «Lily» و ویژگی هایی مانند دوربین با کیفیت و بدنه ضد آب، موفق به جذب سرمایه 34 میلیون دلاری شد اما استارتاپ توسعه دهنده پس از مدت کوتاهی، به خاطر اتهاماتی مانند فریب سرمایه گذاران به تعطیلی کشیده شد.

حالا شرکتی به نام «Mota» برند لیلی را خریداری کرده و با معرفی نسل جدید آن تحت عنوان «Lily Next-Gen»، سرمایه گذاران قبلی را به بازگشت مبالغ از دست رفته امیدوار کرده است.

پهپاد جدید نزدیک یک کیلوگرم از نسخه قبلی سبک تر است

البته محصول جدید ضد آب نبوده و مانند Lily اصلی نمی توان برای استفاده، آن را مستقیماً به هوا پرتاب کرد؛ اما امکانات جدیدی مانند دوربین قدرتمند با توانایی ثبت ویدیوهای 4K و دو باتری قابل تعویض با امکان شارژ سریع، و همچنین وزن کمتر (385 گرم در مقابل 1300 گرم) باعث شده کمپانی تولیدکننده نسبت به فروش محصول خود اطمینان داشته باشد.


لازم به ذکر است که Mota در توجیه ضد آب نبودن لیلی جدید، عنوان کرده بر اساس نظر سنجی ها اکثر مشتریان یک پهپاد سبک و ارزان را به نمونه سنگین، گران و ضد آب ترجیح می دهند.

پهپاد Lily Next-Gen هم اکنون در دو پکیج استاندارد و کامل با قیمت های 500 و 800 دلار عرضه می شود که هردو مورد از باتری اضافه، کابل شارژ، پروانه های یدکی، محافظ پروانه، کارت حافظه 16 گیگابایتی و شارژر سریع بهره مند هستند.

گفتنی است پکیج کامل علاوه بر موارد فوق دارای کیف محافظ قابل حمل، ریموت کنترل با صفحه نمایش اختصاصی و یک سال گارانتی کامل شامل ضربات وارده به بدنه نیز خواهد بود.۱۳۹۶/۰۶/۱۴     ۷۱۰۰ بازدید


نظرات