دیجیتال مارکتینگدیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی الکترونیکی روشی از بازاریابی است که با استفاده از فن آوری های دیجیتال، به استفاده کنندگان دسترسی پیدا کرده و آنان را به مشتری مبدل می‌سازد.

یکی دیگر از خدماتی که مجموعه آراد ارائه می نماید، بازاریابی دیجیتال است. بازاریابی محتوایی، تهیه کمپین های خبری و بازاریابی، بازاریابی شبکه های اجتماعی و ... تنها برخی از اقداماتی است که در چارچوب دیجیتال مارکتینگ ارائه می گردد.

ما توانسته ایم برای اولین بار در ایران سیستم ارتباط با مشتری به معنای واقعی را در قالب پلتفرم های موبایل و وب ارائه نماییم، همچنین مجموعه آراد با برخورداری از مدیران ارشد خود در حوزه بازاریابی دیجیتال به دستاوردهای بسیار بزرگی دست پیدا کرده است.

مجموعه آراد توانسته است با تولید محتوای جذاب، استفاده از ابزارهای بازاریابی اینترنتی و رسانه های دیجیتال به مشتریان خود در جهت هدف گذاری بازار مشتریان خدمات شایانی ارائه نماید.

شما برای ورود به عرصه های بزرگتر رقابتی در موضوع کسب و کار خود نیاز به بهره مندی از خدمات بازاریابی در قالبی منسجم، هوشمند و منظم دارید و در یک کلام یک استراتژی برتر می خواهید و آراد با طراحی و اجرای کمپین های متعدد مارکتینگ برای کسب و کارهای متنوع، این استراتژی را در اختیار شما قرار می دهد.